Masarykovo náměstí 39/17, Kyjov
miroslava.lopacova@seznam.czmiroslava.lupacova@seznam.cz
+420 608 734 003+420 608 734 003

Kosmetika nabízené služby

M&M Studio Kyjov, fotogalerie
Fotogalerie

Modelace obočí
Správně upravené obočí Vám otevře obličej a oživí Váš pohled.
Dle Vašeho typu obličeje Vám obočí upravíme do určitého tvaru, šířky, délky.
Pokud Vám chloupky v některém místě budou chybět, nabízíme Vám možnost obočí doupravit barvou nebo dovést k dokonalosti pomocí permanentního make-upu. Úprava se provádí pinzetou nebo voskem.

Barvení řas a obočí
Používáme několik druhů barev. Na obočí nejraději německé barvy Alcina pro jejich přirozenost. Řasy barvíme španělskou barvou Thaya pro její výbornou snášenlivost.


Trvalá na řasy

Laminace obočí
Laminace je metoda pozvednutí a zvýraznění obočí. Proces spočívá v nanášení přípravků na jednotlivé chloupky, které se jinak kroutí a obočí kvůli tomu působí neupraveně. Laminace chloupky narovná, zafixuje, vyplní a vyživí. Výsledkem je plné, husté a výrazné obočí. Součástí procedury je také barvení obočí pro ještě lepší výsledek.


Líčení
viz vizážistika


Depilace teplým a studeným voskem


Oční mikromasáž
Jedná se o jemnou masáž očí, která zkvalitní metabolismus a okysličení pleti. Zmenšuje prohloubení vrásek okolo očí a účinně pomáhá předcházet vzniku nových. Podporuje vyplavení toxinů a jejich odvod do lymfatických cest, čímž se zmenšují váčky i kruhy pod očima. Má příznivý vliv na obočí, které má tendenci během let klesat.


Enzymatický peeling
Při enzymatickém peelingu dochází pouze pomocí čistě přírodních biologických enzymů k odstraňování zrohovatělých buněk ze svrchní vrstvy pokožky. Požadovaného efektu je tedy na rozdíl od mechanického peelingu docilováno zcela bez použití brusných přísad. O intenzivní a přitom šetrné hloubkové čištění pleti se postarají pouze proteolytické enzymy získané z papáji, ananasu nebo aloe.
Toto kosmetické ošetření je vhodné pro každý typ pleti, ideální je pro kuperózní pokožku. Enzymatický peeling má rozjasňující, protizánětlivé, čistící a hydratační účinky. Pokožka bude po zákroku jemná a vyhlazená. Doporučuje se ho podstoupit jako součást čištění pleti před dalším kosmetickým ošetřením. Nejsou známy žádné kontraindikace.


Chemický peeling


Mikrodermabraze
Toužíte po jemné, sametové pleti. Zvolte vakuovou mikrodermabrazi. Zmírňuje příznaky stárnutí
kůže, úspěšně léčí akné a pigmentové skvrny způsobené slunečním zářením. Může odstranit i drobné
jizvy a rozšířené kožní póry.

Mikrodermabraze je jedním z kosmetických zákroků, kterým si můžete naprosto bezbolestně nechat vyhladit, a tím pádem i omladit vaši pleť. Mikrodermabraze funguje na bázi mechanického peelingu a nahrazuje starší metodu dermabraze. Broušení pleti se provádí speciálními hlavicemi, které mají na konci diamanty různých hrubostí. Povrch obličeje je jemně „zbroušen“ a všechny odumřelé buňky jsou spolu s vrchní částí kůže odsáty. Po celkové proceduře jsou na obličej naneseny kosmetické přípravky, které se snáze vstřebají do pokožky  a mohou jí tak rychleji dodat potřebné živiny. V průběhu aplikace je také příznivě stimulována produkce kožního kolagenu, rozproudí se lymfatický systém, čistí se ucpané póry a zvyšuje se celkové prokrvení kůže.

 

Ultrazvuková špachtle
Přístroj spojuje funkce hloubkového čištění, odstranění odumřelých a ztvrdlých částí pokožky, ale i face-liftingu. Ultrazvuková špachtle je určená pro všechny typy pleti.

Čepelí je nerezový nůž, který osciluje, a tak jemně klouže po povrchu kůže, čímž bezbolestně odstraňuje odumřelé kožní buňky. Díky vibraci uvolňuje v pokožce přebytečné tuky, oleje, špínu a veškerý buněčný odpad z pórů. Pokožka tak nabude jasnější a zdravější vzhled bez zarudnutí či podráždění.

Ultrazvuková špachtle je velmi dobrým pomocníkem nejen při hloubkovém čištění pleti, ale i při podpoře metabolismu pokožky. Špachtle má schopnost vmasírovat do pokožky různé krémy, séra nebo gely, čímž se jejich účinek několikanásobně zvyšuje.


Vakuoterapie - Lymfatická drenáž
Je to použití sacích hlavic s teflonovým hrotem, které jsou přizpůsobeny k odlišným povrchům obličeje, čímž je dosahováno různých účinků:

 • Aktivace krevního běhu.
 • Odvodnění.
 • Snížení přebytečné mastnoty v pórech.
 • Snadnější odstraňování komedonů.

Elektroporace
Jedná se o působení elektrických impulsů, které jsou schopny proniknout přes vrchní vrstvu pokožky
a dále do buněčné membrány, kde vytvoří tzv. kanálky, kterými se dostávají účinné kosmetické látky
přímo tam, kde je to nejvíc potřebné.

Současně dochází působením elektrického impulsu ke stimulaci lymfy, stimulaci svalstva, zvýšení přívodu kyslíku do tkání, vpravení aktivních látek přímo do dermis.

Díky tomuto typu ošetření je dosahováno optimální hydratace kůže, mikrostimulace kožních cév a anti-aging účinků, a to již po několika málo sezeních. Jedná se o velice účinnou a nebolestivou alternativu k injekčním metodám.


Fotoporace
Fototerapie je založena na působení světla o určité vlnové délce prostřednictvím LED diod. Světlo
je absorbováno na buněčné úrovni, což má zásadní významný efekt na pokožku.

Dochází ke stimulaci buněčného metabolismu, zlepšení mikrocirkulace a zvýšení aktivity zárodečných buněk kolagenu a následného viditelného vyhlazení vrásek v obličeji.

 

Kryoterapie
Patří mezi vysoce profesionální ošetření a dosahuje velmi dobrých výsledků. Je účinná při chladících kůrách například po diamantové mikrodermabrazi na zklidnění pleti a stažení žilek. Kryoterapie spočívá v aplikaci chladu na organizmus, přičemž se využívá jeho tonizačního a vypínacího účinku na kůži a dále jeho schopnosti docílit požadovaných anti-aging účinků  jako jsou zpevnění a uvolnění kůže.


Měření hydratace
Abychom mohli ověřit účinky ošetření a poznat stupeň hydratace kůže, doporučuje se měření, a to jak před sezením, tak i po něm.


Ozonizace
Ozon a aktivní kyslík likvidují zánětlivé procesy v kůži. Likviduje také stafylokoky, jedním ze skutečných původců akné. Příznivé účinky ozonizace vedou k optimálnímu prokrvení kůže, zvýšení látkové výměny a výraznému zlepšení při vstřebávání účinných látek kosmetických přípravků. V konečném celkovém efektu dochází k protizánětlivému působení, zvýšené odolnosti pórů pleti před usazováním nečistot, ale i k příznivé stimulaci elastických struktur kůže.
Výhodou ozonizace je její výrazný a brzy viditelný efekt.


Mezoterapie
Ošetření mezoterapií vychází z poznatků dlouhotrvajících studií v Evropě i USA. Mezoterapie je používána v lékařství již dlouhá léta a v posledních letech slaví svůj úspěch i v kosmetice.

Působení peercing-dermarolleru je založeno na schopnosti podporovat vlastní regenerační aktivitu organizmu. Jehličky Dermarolleru (Skinrolleru) vytváří v kůži kanálky, kterými se hlouběji do pokožky dopravují účinné látky a stimulují nervová zakončení ve škáře a podkoží, avšak jehlice jsou tak tenké, že při doporučeném způsobu použití nevyvolávají poškození kůže. Tím zůstává plně zachována bariérová funkce pokožky. Poraněním pod povrchem pokožky poté dochází k nastartování samoopravného procesu v kůži postupným uvolňováním signálních molekul, které aktivují tvorbu nových buněk, zejména fibroblastů. Tyto buňky jsou v pokožce zodpovědné za novotvorbu kolagenních a elastických vláken. Současně fibroblasty migrují k mikropórům a uzavírají je. Uzavření se děje velmi rychle, takže histologicky nelze zjistit žádné poškození tkáně.

Mezoterapie je vhodná na:

 • Obnova mladistvého vzhledu pokožky - Revitalizace pleti, obnova tonusu, rehydratace, zpevnění kontur obličeje
 • Revitalizace a rehydratace oblasti hrudníku včetně zpevnění poprsí
 • Potlačení drobných a středních mimických vrásek v oblasti obličeje a krku
 • Hyperpigmentace - Zesvětlení benigních hyperpigmentací včetně melasma
 • Hypotrofické jizvy - Potlačení hypotrofických jizev, snížení jejich hloubky
 • Trudovitá pleť po akné - Zjemnění a vyhlazení pleti a dalšíHloubkové čištění
je důležitou součástí kosmetického ošetření pleti s rozšířenými póry, zánětlivými projevy akné a s nadměrnou tvorbou mazu. Hloubkové čištění provádíme několika způsoby. A to klasickou metodou, vakuovou dermabrazí, chemickým peelingem, ultrazvukovou špachtlí nebo speciální 10% kyselinou salicylovou.


Masáže
Masáž povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje látkovou výměnu v pokožce, zabraňuje ochabnutí svalstva
tváře, odplavuje kyselinu mléčnou, odstraňuje stres a ztrnulost mimických svalů. Stimuluje
elastická vlákna, která ovlivňují pružnost kůže. Dále udržují v aktivitě kolagenní vlákna, která mají
schopnost na sebe vázat vodu. Tím je pokožka pak vypnutá, zdravě růžová.


Prodej kosmetiky

 • Germaine de Capuccini
 • Larens
 • Skeyndor
 • Alcina
 • Artdeco
 • Casmara
 • La Sultane de Saba
 • Golden Rose
 • Maluwilz

Poradenství
Bezplatné poradenství a darování vzorků jsou v našem salonu samozřejmostí.

SKINLIGHT je multifunkční kosmetický přístroj, který kombinuje různé klasické techniky, jejichž pomocí dosahuje účinného ošetření proti známkám stárnutí.
Při jednotlivých ošetřeních jsou postupně využívány techniky dermabraze pokožky diamantovými hroty, vakumterapie, elektroporace, fotoporace, fototerapie a kryoterapie. Synergické působení těchto technik pak vede k účinnému zmírnění a odstranění nejčastějších kosmetických vad jako je:

 • ochablá či stárnoucí pleť, pleť poškozená fotostárnutím
 • seboreická pleť
 • vrásky, rýhy a výrazové linky
 • poruchy pigmentace a keratinizace
 • jizvičky po akné či post-traumatické jizvy
 • problémy způsobené dehydratací pokožky


Ošetření nadstandard

Kosmetická ošetření od 850Kč - 1500Kč dle aktuální nabídky

 

Ceník
ceník ke stažení zde.

 

Školení
Veškeré fotky ze školení naleznete ve fotogalerii